Üzletünk: H-P 8-17  |  Debrecen, Csapó u. 104  |  Ingyenes zárt parkoló 50 m  |  +36 52 739 139

Cikkszám: 
50331

Utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros

Utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros praktikus választás, ha a kompatibilis Bluering markeredet gyorsan és tisztán szeretnéd újra használatba venni. A piros patron egyszerűen behelyezhető, így ideális irodai, iskolai és otthoni fehértáblás használathoz. Rendeld meg és vedd át Tonerklinika 4029 Debrecen, Csapó u. 104. üzletünkben vagy kérj országos kiszállítást!

Raktáron
290 Ft
Szállítás
Elérhetőség – Központi raktáron
Személyes átvétel · 1 munkanap
INGYENES
Házhoz szállítás (GLS)
1–2 munkanap
1 990 Ft
Csomagpont (GLS)
1–2 munkanap
990 Ft
Csomagautomata (GLS)
1–2 munkanap
990 Ft
Csomagautomata (Foxpost)
2–3 munkanap
990 Ft
Fizetés
Kártya · SimplePay · Utánvét · Készpénz
Garancia
Hivatalos forgalmazó
Elállási jog
14 napon belül, gond nélkül
Pontgyűjtés
Törzsvásárlói kedvezmények
Részletek

Utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros

Elfogyott a tinta a táblamarkerből, de a markerház még tökéletes állapotban van? A Utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros praktikus és tiszta megoldást ad a folytatáshoz, ha nem szeretnél teljes markert cserélni. A Bluering rendszeréhez készült piros patron gyorsan behelyezhető, így a jelölések, kiemelések és táblára írt jegyzetek rövid időn belül újra jól láthatók lesznek.

Ez az utántöltő patron kifejezetten a cserélhető betétes Bluering táblamarkerekhez használható. Előnye, hogy a csere egyszerű, kevésbé maszatol, és gazdaságosabb megoldás lehet rendszeres irodai, oktatási vagy otthoni használat mellett. Ha a mindennapokban fontos a jól olvasható piros táblamarker patron, ez a betét megbízható választás.

Műszaki részletek

TerméktípusUtántöltő patron táblamarkerhez
MárkaBluering
SzínPiros
KompatibilitásCserélhető betétes Bluering táblamarkerhez
HasználatSzárazon törölhető táblamarker újratöltéséhez
Behelyezés módjaA marker testének szétcsavarása után a patron betolható, majd a test visszazárható
Felhasználási területIroda, iskola, tárgyaló, oktatás, otthoni használat
KivitelPiszokmentesebb, gyorsan cserélhető patronos megoldás

Előnyök

Gazdaságos utánpótlás
A teljes marker cseréje helyett elég a betétet pótolni, ami rendszeres használatnál költséghatékonyabb megoldás lehet irodákban és tantermekben is.
Egyszerű patroncsere
A utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros kialakítása gyors cserét tesz lehetővé: a markerház szétcsavarása után a patron behelyezhető, majd a marker visszazárható.
Jól látható piros jelölések
A piros szín kiválóan használható figyelemfelhívó megjegyzésekhez, hibajelöléshez, határidők kiemeléséhez vagy fontos pontok hangsúlyozásához fehértáblán.
Rendszeres használatra is praktikus
Ha a tárgyalóban, oktatásban vagy otthoni tervezéshez sokat használsz Táblamarker termékeket, a cserélhető patronos rendszer kényelmesebb készletgazdálkodást ad.
Tisztább megoldás, mint a folyékony utántöltés
A patronos kivitel kevésbé körülményes, mint a külön tinta vagy festék használata, ezért gyors irodai csere esetén különösen előnyös.

Gyakran ismételt kérdések

Milyen markerhez jó ez a Bluering piros utántöltő patron?
Ez a patron a cserélhető betétes Bluering táblamarkerhez készült. Más márkához vagy nem patronos markerhez nem javasolt, mert az illeszkedés és a megfelelő működés eltérhet.

Hogyan kell kicserélni a táblamarker patronját?
A marker testét szét kell csavarni, majd a régi betét helyére be kell tolni az új patront. Ezután a markerházat ellentétes irányban vissza kell zárni. A csere gyors, különösebb eszközt általában nem igényel.

Jó választás irodai és iskolai használatra is?
Igen, a Bluering piros táblamarker patron kifejezetten alkalmas olyan környezetbe, ahol gyakori a táblahasználat. Tárgyalókban, tantermekben és otthoni tanulásnál is praktikus, ha fontos a jól látható piros íráskép.

Ez folyékony tinta vagy patronos utántöltő?
Patronos utántöltő, nem külön flakonos tinta. Ennek előnye, hogy a csere egyszerűbb és általában tisztább, mint a folyadékos újratöltés, ezért napi használatban kényelmesebb megoldás lehet.

Mikor érdemes csak patront venni új marker helyett?
Akkor, ha a marker külső háza és íróegysége még megfelelő állapotban van, csak a tinta fogyott el. Ilyenkor az utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros költséghatékony és gyors megoldás, különösen rendszeres használat mellett.

Rendeld meg, vedd át debreceni üzletünkben!
Rendeld meg online és vedd át személyesen debreceni üzletünkben – szállítási költség nélkül!
Spórolj a szállítási díjon – vedd át személyesen!


 

Hasonló termékek
Betöltés...
Adatok
Az írás színe:
piros
Jelleg:
web sorrend 8
Termék gyártója:
Bluering
Tömeg:
8 g/db
A vásárlás után járó pontok:
6 Ft
Min. rendelhető mennyiség:
10 db
Választható mennyiségek:
10 db, 20 db, 30 db, 40 db, ...
Utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros – Tonerklinika Debrecen
Utántöltő patron cserélhető betétes táblamarkerhez Bluering piros
290 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok