Üzletünk: H-P 8-17  |  Debrecen, Csapó u. 104  |  Ingyenes zárt parkoló 50 m  |  +36 52 739 139

Cikkszám: 
56341

Kéztörlő 2 rétegű Z hajtogatású 100 % cellulóz 200 lap/csomag 15 csomag/karton Paperdi_AZ.816/3000 fehér

Kéztörlő 2 rétegű Z hajtogatású 100 % cellulóz 200 lap/csomag 15 csomag/karton Paperdi fehér higiénikus, jó nedvszívó megoldás irodákba, mosdókba és intézményi használatra. A 3000 lapos karton kiszerelés gazdaságos készletezést, a 100% cellulóz alapanyag pedig igényes megjelenést és kényelmes használatot biztosít. Rendeld meg és vedd át Tonerklinika 4029 Debrecen, Csapó u. 104. üzletünkben vagy kérj országos kiszállítást!

Raktáron
4
10 890 Ft
10 390 Ft
Szállítás
Elérhetőség – Központi raktáron
Személyes átvétel · 1 munkanap
INGYENES
Házhoz szállítás (GLS)
1–2 munkanap
1 990 Ft
Csomagpont (GLS)
1–2 munkanap
990 Ft
Csomagautomata (GLS)
1–2 munkanap
990 Ft
Csomagautomata (Foxpost)
2–3 munkanap
990 Ft
Fizetés
Kártya · SimplePay · Utánvét · Készpénz
Garancia
Hivatalos forgalmazó
Elállási jog
14 napon belül, gond nélkül
Pontgyűjtés
Törzsvásárlói kedvezmények
Részletek

Kéztörlő 2 rétegű Z hajtogatású 100 % cellulóz 200 lap/csomag 15 csomag/karton Paperdi fehér

Ha forgalmas mosdóba, irodába vagy ügyfélforgalmas helyiségbe keresel megbízható, higiénikus és jó nedvszívó megoldást, a Kéztörlő 2 rétegű Z hajtogatású 100 % cellulóz 200 lap/csomag 15 csomag/karton Paperdi praktikus választás. A 2 rétegű, 100% cellulóz alapanyag kellemes tapintást és hatékony kézszárítást ad, miközben a 3000 lap/karton kiszerelés jól tervezhető fogyást biztosít.

A Z hajtogatású kéztörlő laponkénti adagolásra alkalmas, ezért tisztább, takarékosabb használatot támogat a közös mosdókban. A fehér színű Paperdi kéztörlő jó választás irodaházakba, rendelőkbe, vendéglátóhelyekre és minden olyan környezetbe, ahol fontos a rendezett megjelenés és a gyors, kulturált kéztörlés.

Műszaki részletek

TerméktípusHajtogatott kéztörlő papír
HajtogatásZ hajtogatású
Rétegek száma2 rétegű
Alapanyag100% cellulóz
SzínFehér
Lapszám csomagonként200 lap/csomag
Csomagok száma kartononként15 csomag/karton
Összes lapszám3000 lap/karton
MárkaPaperdi
Ajánlott felhasználásIrodák, mosdók, rendelők, vendéglátás, intézmények
KompatibilitásZ hajtogatott vagy univerzális hajtogatott kéztörlő adagolókhoz

Előnyök

Higiénikus laponkénti adagolás: A Z hajtogatás segíti, hogy a felhasználó egyszerre jellemzően csak a szükséges lapot érje el, ami kulturáltabb és tisztább használatot ad közös helyiségekben.
Jó nedvszívás és kellemes érzet: A 2 rétegű, 100% cellulóz kéztörlő puhább tapintású, mint sok újrahasznosított változat, miközben gyorsan felszívja a nedvességet.
Jól tervezhető fogyás: A 200 lap/csomag és 15 csomag/karton kiszerelés összesen 3000 lapot jelent, ami megkönnyíti az irodai vagy intézményi beszerzést és készlettervezést.
Esztétikus fehér kivitel: A fehér szín tiszta, igényes megjelenést ad ügyfélforgalmas mosdókban, orvosi környezetben vagy vendéglátóhelyeken is.
Széles körű felhasználhatóság: Irodai mosdóba, konyhai kézszárításhoz, szalonba vagy kisebb intézményi felhasználásra is jó megoldás. További higiéniai választékot a Papírtörlők kategóriában találsz.

Gyakran ismételt kérdések

Milyen adagolóba való ez a Z hajtogatású kéztörlő?

Elsősorban Z hajtogatott kéztörlő adagolóhoz ajánlott, de sok univerzális hajtogatott papíradagolóval is használható. Vásárlás előtt érdemes ellenőrizni, hogy az adagoló milyen hajtási típust és lapméret-tartományt támogat.

Irodai használatra megfelelő ez a 2 rétegű kéztörlő papír?

Igen, kifejezetten jó választás irodai mosdókba és közösségi helyiségekbe. A 2 rétegű kivitel kényelmesebb használatot ad, a 100% cellulóz alapanyag pedig jobb nedvszívást és igényesebb megjelenést biztosít.

Mennyit jelent a 15 csomag/karton kiszerelés a gyakorlatban?

Kartonként összesen 15 csomagot kapsz, csomagonként 200 lappal, vagyis egy teljes karton 3000 lapot tartalmaz. Ez praktikus mennyiség rendszeres felhasználás mellett, mert nem kell túl gyakran utánrendelni.

Miért előnyös a 100% cellulóz kéztörlő a vegyes vagy újrahasznosított papírhoz képest?

A cellulóz kéztörlő általában puhább tapintású, fehérebb megjelenésű és jobb nedvszívó képességű. Olyan helyekre különösen előnyös, ahol a higiénia mellett a komfort és az esztétikus összhatás is számít.

Vendéglátásba vagy rendelőbe is jó választás ez a fehér hajtogatott kéztörlő?

Igen, a fehér, 2 rétegű Z hajtogatott kéztörlő rendezett, tiszta benyomást kelt, ezért jól illik rendelőkbe, szalonokba, irodákba és vendéglátóhelyek mosdóiba is. A laponkénti adagolás segít a takarékos, higiénikus használatban.

Rendeld meg, vedd át debreceni üzletünkben!
Rendeld meg online és vedd át személyesen debreceni üzletünkben – szállítási költség nélkül!
Spórolj a szállítási díjon – vedd át személyesen!


 

Hasonló termékek
Betöltés...
Adatok
Egyéb jellemző:
Z hajtású
Rétegek száma:
2
Termék gyártója:
Paperdi
Tömeg:
9 kg/karton
A vásárlás után járó pontok:
208 Ft
Kéztörlő 2 rétegű Z hajtogatású 100 % cellulóz 200 lap/csomag 15 csomag/karton Paperdi_AZ.816/3000 fehér
Kéztörlő 2 rétegű Z hajtogatású 100 % cellulóz 200 lap/csomag 15 csomag/karton Paperdi_AZ.816/3000 fehér
4
10 890 Ft
10 390 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok